Zawiadomienie o zebraniu założycielskim Stowarzyszenia Przyjaciół Starożytnego Hutnictwa Świętokrzyskiego

Zawiadomienie o Zebraniu  Założycielskim
Stowarzyszenia Przyjaciół Starożytnego Hutnictwa Świętokrzyskiego w dniu 13.04.2023 r.
Miejsce obrad:  Muzeum Starożytnego Hutnictwa Świętokrzyskiego im. Mieczysława Radwana w Nowej Słupi, ul. Świętokrzyska 59 A
Godzina rozpoczęcia: 16.00

Proponowany przebieg obrad:

1. Powitanie zebranych i przedstawienie celu zebrania .
  2. Ustalenie sposobu głosowania
  3. Wybór przewodniczącego i protokolanta
  4. Podpisanie listy członków założycieli .
  5. Podjęcie uchwały o powołaniu stowarzyszenia (uchwała nr 1).
  6. Dyskusja nad statutem, ewentualne zgłoszenie i zatwierdzenie poprawek oraz uwag.
  7. Podjęcie uchwały o przyjęciu statutu (uchwała nr 2).
  8. Zgłoszenie kandydatów i wybór zarządu stowarzyszenia – podjęcie uchwały o wyborze zarządu (uchwała nr 3).
  9. Zgłoszenie kandydatów i wybór komisji rewizyjnej stowarzyszenia – podjęcie uchwały o wyborze komisji rewizyjnej (uchwała nr 4).
  10. Sprawy różne
  11. Zamknięcie zebrania

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Zebraniu wszystkich, którzy chcą aktywnie włączyć się w promocję kultury, przez budowanie zaangażowanej społeczności wokół Muzeum Starożytnego Hutnictwa Świętokrzyskiego im. Mieczysława Radwana w Nowej Słupi oraz upowszechnianie wiedzy z obszarów archeologii, starożytnego hutnictwa jako szeroko pojętego dziedzictwa kulturowego o znaczeniu europejskim, historii, dziedzictwa materialnego i niematerialnego Gór Świętokrzyskich.

Statut w załączniku: