Muzeum na Znaczku Turystycznym nr 1125

1125. To numer Znaczka Turysytycznego jaki nadano Muzeum Starożytnego Hutnictwa Świętokrzyskiego. Piec dymarski oraz charakterystyczne sylwetki hutników, które zwiedzający oglądają zaraz po wejściu znalazły się na znanym w Polsce i na całym świecie drewnianym krązku. Nasz znaczek można nabyć tylko w muzeum i jest on dla turysty potwierdzeniem wizyty w danym miejscu. Kolekcjonerzy znaczków mogą odnaleźć informacje o naszym obiekcie na stronie https://www.znaczki-turystyczne.pl oraz wziąć udział w grze, polegającej na zebraniu znaczków o kolejnych dziesięciu numerach.

Już wkrótce skanując kod QR w telefonie np. aplikacją QR Droid, odsłuchamy podstawowych wiadomości o muzeum.

Zapraszamy do odwiedzin i nabywania tej cennej pamiątki, która będzie kojarzyć się ze starożytnym hutnictwem świętokrzyskim i Nową Słupią.

Znaczek Turystyczny

Zdjęcie: Znaczek Turystyczny